دختری با ملحفه یکبار مصرف تخت برای خودش لباس عروس دوخت

ملحفه های یکبار مصرف برای روش های مختلف پزشکی و زیبایی، معاینات (MRI، سونوگرافی)، هنگام پذیرش بیماران و برای بسیاری از اهداف دیگر مورد نیاز است. آنها طیف گسترده ای از کاربردها را دارند و در موارد زیر استفاده می شوند:

سالن های زیبایی؛
اتاق معاینه؛
مراکز SPA؛
سالن های ماساژ؛
مطب های دندانپزشکی و غیره
ورق های یکبار مصرف از چه موادی ساخته می شوند؟
ملحفه های یکبار مصرف معمولاً از مواد نبافته زیر ساخته می شوند: پیامک. جزء اصلی این ماده اسپان باند است. بنابراین، اس ام اس محافظت قابل اعتمادی را در برابر باکتری ها فراهم می کند و همچنین دارای خواص آبدوستی بالایی است.
اسپان باند. دارای تراکم الیاف کم است، به همین دلیل، از نظر حس لامسه، بیشتر شبیه پارچه پنبه ای است و استحکام چشمگیری دارد.
اسپان لیس.

ملحفه های یکبار مصرف از پلی استر و ویسکوز تشکیل شده است که به همین دلیل از نظر خواص و ظاهر شبیه به پنبه طبیعی است. Spunlace راحتی بالایی را در طول مراحل به مشتریان ارائه می دهد.

ملحفه یکبار مصرف تخت
توجه به این نکته ضروری است که تمام مواد غیر بافته شده ضد حساسیت هستند و قادر به تجمع الکتریسیته ساکن نیستند.

علاوه بر این، ملحفه های یکبار مصرف ساخته شده از آنها ممکن است دارای یک لایه زیرین باشند. از سطحی که روی آن قرار می گیرد از جریان مایعات محافظت می کند. و قسمت جلویی دلپذیر و نرم در لمس با بدن بیمار در تماس است.

علاوه بر این، ملحفه های یکبار مصرف را می توان از پلی اتیلن ساخت. آنها زمانی که لازم است با مایعات کار کنید مناسب هستند. پس از همه، ورق های پلی اتیلن محافظت بالایی در برابر رطوبت ایجاد می کنند.

چگالی مواد یک شاخص مهم است که کیفیت و استحکام ورق های یکبار مصرف به آن بستگی دارد. به عنوان یک قاعده، این است:

12-14 گرم در متر مربع – سطح لازم راحتی و ایمنی را هنگام استفاده فراهم می کند.
18-20 گرم در متر مربع – برای روش های طولانی مدت طراحی شده است.
20-22 گرم در متر مربع – مناسب برای رویه های طولانی با دستکاری های زیاد (به عنوان مثال، زمانی که مشتری نیاز به چرخش اغلب دارد).
از 30 تا 50 گرم در متر مربع – طراحی شده برای انواع روش ها.