کفپوش سانا پژو پارس جایگزین کفپوش ماشین های خارجی شد

گزینه های زیادی برای کفپوش سانا پژو پارس در طرح ها، رنگ ها و سبک های مختلف موجود است. شما باید بدانید که چگونه بهترین را برای ماشین خود انتخاب کنید.

با اطلاعات مناسب، می‌توانید یکی را متناسب با ترجیحات و نیازهای خود انتخاب کنید. هنگام انتخاب یکی از خودروهای خود، معیارهای زیر را در نظر بگیرید.

کفپوش های پارچه ای ارزان هستند. آنها با پشتی لاستیکی عرضه می شوند، بنابراین چسبندگی خوبی دارند و اجازه نمی دهند کثیفی به فرش نفوذ کند.

می توانید هر روز آنها را تمیز کنید زیرا قابل جابجایی هستند. آنها در اندازه های جهانی عرضه می شوند که به راحتی با اکثر خودروها جا می گیرند و رنگ ها و طرح های جذابی دارند.

با این حال، ماندگاری کوتاهی دارند و در بازه قیمتی 800 تا 2000 روپیه در دسترس هستند.

کفپوش سانا پژو پارس

این تشک ها معمولاً برای استفاده سبک مناسب هستند زیرا می توانند لکه ها و کثیفی ها را نشان دهند. بنابراین، آنها در واقع به زیبایی ظاهری ماشین شما اضافه نمی کنند.

این تشک ها باید اغلب برداشته و تمیز شوند. آنها تمایل به حفظ رطوبت دارند و اگر به طور منظم خشک نشوند، ممکن است کپک و قارچ ایجاد کنند.

آن‌ها نرم‌تر، سازگار با پوست هستند و برای استراحت پاهایتان راحت‌تر هستند، اما ممکن است بهترین انتخاب برای فضای داخلی ماشین شما نباشند. بسته به تناسب و کیفیت، قیمت آنها بین 800 تا 2000 روپیه است.

تشک های لاستیکی با چسبندگی خوب بادوام هستند اما برای تغییر ظاهر فضای داخلی اتومبیل شما چندان شیک نیستند.

آنها در آب و گل خیس می شوند و به سرعت کثیف می شوند. آنها همچنین رطوبت و گل را حفظ می کنند. با این حال، آنها می توانند هر نوع شرایط مرطوب را تحمل کنند و از طریق تمیز کردن مکرر بادوام هستند.

به دنبال مواردی با کیفیت بالا که مختص مدل خودروی شما هستند به شما کمک می کند تا فضای داخلی خودرو خود را به بهترین شکل مدیریت کنید. محدوده قیمت این تشک ها بین 600 تا 4000 روپیه است.