نخ فیلامنت پلی استر موجود در لباس موجب درمان مشکلات پوستی میشود

نخ فیلامنت پلی استر رطوبت بسیار کمی را جذب می کنند.

پلی استر مقاوم در برابر حرارت (خشک کن و آهن ایمن)، با دمای ذوب حدود 480 درجه فارنهایت است (در مقایسه، نایلون در دمای 350 درجه فارنهایت شروع به زرد شدن می کند و در حدود 415 درجه فارنهایت ذوب می شود).

الیاف پلی استر رنگ ثابتی دارند و در برابر مواد شیمیایی مقاوم هستند و می توان آنها را با اکثر حلال های تمیز کننده معمولی شستشو یا خشک کرد.

همه ما افسانه ای را در مورد بریدن نخ پلی استر از روی پارچه یک لحاف با ارزش شنیده ایم. داستان‌هایی که می‌شنویم بیشتر افسانه‌هایی هستند که از نسل‌های قبل به دست آمده‌اند.

در زمان مادربزرگ، بیشتر نخ های موجود پنبه بود و لحاف کاری معمولاً در امتداد درزهای تکه تکه شده یا دوخت در خندق انجام می شد. زمان تغییر کرده است و لحاف کاری ماشینی دنیای جدیدی از کاربردها و تکنیک ها را باز کرده است.

نخ فیلامنت پلی استر

دیگر لحاف کاری فقط در امتداد درزها انجام نمی شود. دوخت ماشینی می تواند زیبایی لحاف را با افزودن طرح های پیچیده و مکمل در کل لحاف افزایش دهد. لحاف کاری ماشینی به لحاف استرس اضافه نمی کند. نقاط استرس در قطعه باقی می مانند.

برخی می گویند که نخ پلی استر خیلی محکم است و پارچه را پاره می کند. اگر پارچه در اثر استفاده زیاد پاره شود، به احتمال زیاد درزهای آن پاره می شود.

درزها نقاط تنش واقعی یک لحاف هستند، نه نواحی لحاف کاری ماشین. شما نمی توانید استحکام را تنها از فیبر استفاده کنید. یک پلی استر نازک و ضعیف با یک نخ پنبه ای ضخیم و قوی قابل مقایسه نیست.

ما از نخ پنبه ای MasterPiece برای قطعه بندی استفاده می کنیم و توصیه می کنیم. قطعه کردن با نخ پنبه ای نیز استفاده از اتوها را در حرارت بالا ایمن تر می کند.

سپس از نخ های دیگری مانند فلزات، پلی استرها، ابریشم و پنبه برای تزیین و زیبایی لحاف با لحاف کاری خلاقانه استفاده می کنیم.

اگر از نخ پلی استر در لحاف کاری تزئینی استفاده شود، در استفاده معمولی یا حتی سنگین پارچه را پاره نمی کند زیرا کمترین تنش از درزها وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.