ملحفه یکبار مصرف در اصفهان از انتشار ویروسی ناشناخته در بیمارستان ها جلوگیری کرد

انواع ملحفه یکبار مصرف را می توانیم پیدا کنیم.
ملحفه یکبار مصرف در اصفهان عمدتاً در بیمارستان‌ها استفاده می‌شوند، اگرچه اغلب در سالن‌های زیبایی و اسپا نیز استفاده می‌شوند، زیرا محصولی بهداشتی‌تر از ملحفه‌های سنتی هستند

. آنها همچنین به طور مرتب در سالن های ورزشی، مراکز فیزیوتراپی، هتل ها و حتی خوابگاه ها استفاده می شوند و به یکی از محبوب ترین محصولات یکبار مصرف تبدیل شده اند.

مدل های مختلفی از ملحفه های یکبار مصرف وجود دارد که به دلیل ضد حساسیت و غیر استریل بودن، ضمانت بهداشتی را برای استفاده در درمان های یکبار مصرف و اقامت شبانه روی برانکارد و تخت در محیط های بهداشتی،مراکز زیبایی و آرایشگاه، هتل ها ارائه می دهد.

ملحفه یکبار مصرف در اصفهان

یا هاستل ها و اینها عبارتند از:

ورق پلی پروپیلن TNT.
دارای مدل های قابل تنظیم و گرماژ 30 گرم می باشند.
ورق های پلی پروپیلن TNT پیام کوتاه (قابل تنظیم/غیر قابل تنظیم).
شما می توانید بین مدل های قابل تنظیم، قابل تنظیم پلاس و غیر قابل تنظیم، بین 28 تا 14 گرم را انتخاب کنید. دستور زبان
ورق پلی پروپیلن TNT قابل تنظیم در پلی پروپیلن پلاستیکی.
به لطف لایه پلی پروپیلن، این ورق های یکبار مصرف ضد آب هستند.
ورق های پلی پروپیلن TNT قابل تنظیم PLUS.
این ورقه های یکبار مصرف به طور خاص برای سالن های تاتو طراحی شده اند، اگرچه می توان از آنها در بخش های دیگر استفاده کرد. دارای بالاترین کیفیت و رنگ آبی تیره می باشند.
در مورد ورقه های عرق پلی اتیلن، استفاده از آنها برای درمان های تعریق در مراکز زیبایی و چشمه های معدنی، و همچنین برای درمان بدن جلبک، گل یا موارد دیگر که نیاز به فرآیند تعریق یا ماساژ دارند، نشان داده شده است.

ملحفه یکبار مصرف عمدتا برای پوشاندن و حفظ مناطق بزرگ از لکه، رنگ و گرد و غبار استفاده می شوند.

به دلیل ابعاد بزرگ ملحفه یکبار مصرف، می توان از آنها برای پوشش یا محافظت از سطوح یا اشیاء نیز استفاده کرد و در نتیجه از خراب شدن آنها در حین بازسازی، رنگ آمیزی، جابجایی یا سایر فرآیندها جلوگیری کرد.

برای اینکه اندازه ملحفه یکبار مصرف مورد نیاز خود را بفهمیم، لازم است: طول را اندازه گیری کنیم، عرض را اندازه گیری کنیم و ارتفاع تشک را ضربدر 2 به این اندازه ها اضافه کنیم.