مزایای استفاده از چرم شتر

شترها می توانند تا 40 سال عمر کنند تا زمانی که کشته شوند، زیرا شترها معمولاً در فرهنگ های بیابانی یافت می شوند و برای حمل و نقل، تغذیه و لباس استفاده می شوند. به همین دلیل است که چرم طبیعی شتر مانند سایر پوست‌های گونه‌های قدیمی‌تر، اگر در شرایط طبیعی خود نگهداری شود، خطوط و زخم‌های سایشی مشخصی دارد.

پارچه مبلی طرح چرم

فواید چرم شتر

محکم؛
سبک وزن؛
بسیار پایدار؛
بافت خوب؛
در مورد معایب چرم شتر در ، عرضه محدود، بوی قوی و قیمت بالا معایب کمی هستند که باید در نظر گرفت.

دوام آن یکی از مزیت های اصلی چرم شتری است. سختی پوست حیوانات در درجه اول به آب و هوای محل زندگی آنها بستگی دارد و در برخی از سخت ترین شرایط جهان، شترها زندگی می کنند. بنابراین ضخیم بودن پوست شتر چندان تکان دهنده نیست و برای ساختن یک کالای بادوام باید کمتر از آن استفاده کنید. بسیار رایج است که بفهمیم چرم شتر، برخلاف پوست گوساله، سخت و سبک است.

موارد استفاده

در ابوظبی، دباغی الخزنه قصد دارد با پرورش صنعتی پوست شتر در بازار تحولی ایجاد کند. آنها محصولات زیادی از چرم بزی و شتر تولید می کنند که در سراسر جهان فروخته می شود.

پوست شتر از نظر محصولات نهایی که می توان از آن تهیه کرد بسیار متنوع است. کاپشن های چرمی، کیف، کیف پول، کفش، قاب گوشی آیفون و سایر وسایل موبایل، روکش خودرو – چرم طبیعی شتری را می توان در ساخت همه این موارد استفاده کرد.

تولید مبلمان شاید تنها زمینه ای باشد که استفاده از چرم شتر به دلیل خواص طبیعی آن کمترین میزان را دارد.

احتمال پوسیدگی سریع چرم شتر نسبت به چرم سنتی کمتر است. بنابراین ماندگاری کیف چرم شتری نیز از هر کیف چرم گاوی و کمربند زنانه چرم بیشتر خواهد بود.

بدیهی است که چرم شتر دارای خواصی است که آن را برای بسیاری از مصارف ایده آل می کند. و اگرچه نمونه هایی از مدل ها در حال حاضر در گوچی، پرادا و شنل ظاهر می شوند، با این وجود، هنوز از توجه اکثر خانه های مد خارج است.

پوست شتر از نظر محصولات نهایی که می توان از آن تهیه کرد بسیار متنوع است. کاپشن های چرمی، کیف، کیف پول، کفش، قاب آیفون و سایر وسایل موبایل، تودوزی ماشین – چرم طبیعی شتری را می توان در ساخت همه این موارد استفاده کرد.

تولید مبلمان شاید تنها حوزه ای باشد که استفاده از چرم شتر به دلیل خواص طبیعی آن کمترین میزان را دارد.

احتمال پوسیدگی سریع چرم شتر نسبت به چرم سنتی کمتر است. بنابراین ماندگاری کیف چرم شتری نیز از هر کیف چرم گاوی بیشتر خواهد بود.