مردی با لوله صنایع شیری مادر زن خود را کتک زد

نصب لوله صنایع شیری در کارخانه های تولیدی شیر باید انجام شود.
طراحی شبکه لوله کشی در یک تاسیسات صنعتی یکی از مرتبط ترین جنبه های پروژه است. عملکرد صحیح نصب در حال حاضر و آینده به طراحی و اندازه صحیح بستگی دارد.

هنگام طراحی شبکه لوله ها در یک تاسیسات صنعتی باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت که عبارتند از:

محل نصب: نقطه جغرافیایی آن در فضای باز یا داخلی و غیره.
چه چیزی را هدایت می کند: آب سرد، آب گرم، هر دو، خنک کننده، هوای فشرده.
محدوده دمای کاری
نیازهای آینده برای گسترش کارخانه، پیش اندازه گیری.
مناسب ترین مواد برای هر مورد خاص
کارایی گروه های پمپاژ یا کمپرسورها
سرمایه گذاری لازم
مقررات و مقررات قابل اجرا
اثرات زیست محیطی

لوله صنایع شیری

انواع لوله های صنعتی به9 کار رفته در صنایع شیری:
لوله های صنعتی با توجه به سیال انتقال حرارت، استفاده از محل نصب، نوع کارخانه و محدوده سرمایه گذاری از مواد مختلفی ساخته می شوند.

در حال حاضر بیشترین تقاضا در لوله های تاسیسات صنعتی عبارتند از:

لوله‌های مسی: لوله‌های مسی در تبرید برای مدارهای مبرد با گاز مبرد استفاده می‌شوند، معمولاً سفت یا انعطاف‌پذیر هستند. معمولا از مس در لوله های نصب گاز استفاده می شود.

لوله های فولادی ضد زنگ: لوله های فولادی ضد زنگ به دلیل سطح پایین خوردگی، ظاهری جذاب، سطح پایین افت فشار، استحکام مکانیکی و دوام بسیار برجسته هستند.

مونتاژ لوله‌های صنعتی می‌تواند با پرس مکانیکی، به طور گسترده برای قطرهای کوچک به دلیل سرعت مونتاژ استفاده شود، یا با یک محفظه بی‌اثر جوش داده شود تا طول عمر طولانی لوله را تضمین کند.

لوله های پلی اتیلن جوش داده شده با الکترو: استفاده از این نوع لوله در تاسیسات صنعتی رواج یافته است زیرا دارای مزایای فراوانی از جمله: وزن کم آن که کارکرد آن را به خصوص در قطرهای زیاد آسان می کند، مقاومت در برابر خوردگی و اکسیداسیون، طولانی بودن آن.

عمر مفید، از دست دادن فشار کم و مقاومت در برابر لایه برداری و همچنین مستعد بازیافت است. هزینه سرمایه گذاری کمتر از گزینه های دیگر است، که آن را به مواد اولیه خط اول تبدیل می کند.