عوامل محبوبیت سیب در سراسر جهان

سیب بدون شک در هر منطقه از جهان محبوب است و همچنین در بین سه میوه برتر رشد یافته در سطح جهان قرار گرفته است. این پست در مورد سیب برای بچه ها به شما کمک می کند تا بینشی در مورد فواید و کاربردها داشته باشید. طرز تهیه زیتون سیاه سیب ها در رنگ ها و انواع مختلفی وجود دارند و در تمام طول سال در دسترس هستند.

همچنین باید در مورد ضرب المثل معروفی شنیده باشید که می گوید: «یک سیب در روز پزشک را دور نگه می دارد». در مورد فواید سیب برای کودکان و اینکه چگونه می توانید آن را در رژیم غذایی آنها بگنجانید تا برای آنها جالب باشد آشنا شوید.

سیب ها به زیبایی گل ها به نظر می رسند. اما آیا می دانستید که آنها در واقع بخشی از خانواده گل رز هستند؟ آیا این یک ارتباط واقعی نیست!
چند نوع سیب وجود دارد؟ ممکن است بگویید 100. اما در واقع، تقریباً 8000 نوع مختلف سیب وجود دارد که بزرگترین نوع میوه موجود است.

سریعترین گیاه جهان بامبو است، اما برای سیب، 4 تا 5 سال طول می کشد تا اولین میوه خود را تولید کند، پیو!
سیب ممکن است در طول سال در دسترس باشد، بهترین زمان مصرف پودر سنجد به لطف ذخیره سرد. اما در واقع سیب یک دوره خواب دارد.
یک سیب به سلامت و طول عمر شما کمک می کند، اما خود درخت سیب ۱۰۰ سال طول عمر دارد.
سیب در میان مردم به عنوان میوه ممنوعه عدن شناخته می شود. میوه آرایی سیب اما در هیچ کجای کتاب مقدس به این موضوع اشاره نشده است.
سیب اغلب به عنوان غنی از ریزمغذی ها مانند ویتامین C و پتاسیم به بازار عرضه می شود. اما مقدار کل ویتامین C موجود در سیب بسیار کمتر از مقدار موجود در گواوا، پرتقال و توت فرنگی است.

به طور کلی اعتقاد بر این است که وقتی سیب بریده می شود، ماهی قزل آلا به دلیل آلودگی باکتریایی قهوه ای می شود. اما آیا اینطور است؟ نه، قهوه ای شدن سیب بریده چیزی جز قهوه ای شدن آنزیمی نیست. قهوه ای شدن آنزیمی سیستم دفاعی گیاه است که سیب را از آفات و عوامل بیماری زا در امان نگه می دارد.

 • منابع:
  1. Interesting Apple Facts For Kids & Its Health Benefits
 • تبلیغات: 
  1. بدون اینکه از کشور خارج شوید درآمد دلاری داشته باشید
  2. آیا از بین برد جوش با الکل کار بهداشتی است؟
  3. کشاورزی که برای داشتن زندگی مرفه جان خود را از دست داد
  4. سارقی که از دستکش لاتکس استفاده می کند