سفارش ساعت مچی yileiqi توسط بازیگر معروف برای همسرش

شما می خواهید تا زمانی که ممکن است از ساعت مچی yileiqi مورد علاقه خود لذت ببرید.

برای این کار باید قوانین مراقبت از آنها را رعایت کنید. اول از همه، نیازی به سرویس و تعمیر در کارگاه های تصادفی نیست. ثانیا، برای همه ساعت مچی، رعایت دوره های نگهداری ضروری است (مانند یک ماشین، اما شرایط متفاوت است).

ثالثا، شما باید بدانید که حفاظت از آب، مقاومت در برابر خراش و ضربه چیست. و البته از عقل سلیم استفاده کنید.

برای اینکه ساعت مچی به طور معمول کار کند، اغلب کافی است که آنها را به درستی ذخیره و مراقبت کنید، سپس می توانید در تعمیرات صرفه جویی کنید.

ساعت مچی yileiqi

دستورالعمل یک سند فوق العاده است، مملو از شگفتی های بسیاری است. پس از خرید حتما باید آن را مطالعه کنید و قبل از هر چیز به دوره های نگهداری، میزان مقاومت در برابر آب و عملکردهای پیچیده توجه کنید. کارت گارانتی و سایر مدارک نباید دور ریخته شود.

ساعت مچی ها را می توان و باید با دستان خود پاک و تمیز کرد. برای این کار به یک پارچه نرم و یک خلال دندان نیاز دارید. کثیفی و عرق باید از روی قاب، کمربند و بند پاک شود تا به داخل آن نخورد. یک خلال دندان چوبی نرم به فلز آسیب نمی رساند.

بهتر است هنگام خواب ساعت مچی را بردارید. حرکات کنترل نشده دست در شب گاهی منجر به خراش و ترک شیشه و مشکلات دیگر می شود. بله، و دست باید از کمربند استراحت کند.
برای فعالیت های ورزشی، مدل های روی بند سیلیکونی یا لاستیکی یا روی یک دستبند فلزی بهینه خواهد بود. این مواد از عرق شور نمی ترسند، اما یک کمربند چرمی طبیعی از آن خورده می شود.
هر 1.5-2 سال یک بار، به دلیل خراب شدن احتمالی واشرها و خشک شدن درزگیر، لازم است سفتی درب پشتی بررسی شود. در مراحل آزمایش، واشرهای داخل کیس و تاج تعویض می‌شوند و از درزگیر جدید استفاده می‌شود.