ساعت سامسونگ واچ ۴ کلاسیک توانست جایزه بهترین محصول سال جهان را بگیرد

الماس کربن متبلور، سخت ترین ماده در جهان. کربن درخشان، خالص، بی رنگ، براق به دلیل برش. برای تزئین دستبند، قاب، انگشتر و ساعت استفاده می شود.

ساعت سامسونگ واچ ۴ کلاسیک ساعتی که مکانیسم آن در داخل یک قاب محافظ مغناطیسی ساخته شده از آلیاژ خاصی قرار دارد که از ساعت در برابر مغناطش محافظت می کند.

پوشش ضد انعکاس می تواند هم داخلی باشد (زمانی که شیشه فقط از طرف صفحه پوشانده شود) و هم دو برابر (زمانی که شیشه نه تنها از طرف صفحه، بلکه از بیرون نیز پوشانده شده باشد.

در حالی که به دست می آید. اثر (از زاویه مستقیم) عدم وجود شیشه و صفحه تا کوچکترین جزئیات مشاهده می شود. این نوع شیشه معمولا در مدل های گران قیمت برندهای لوکس نصب می شود.

دامنه نوسان تعادل حداکثر زاویه انحراف تعادل از موقعیت تعادل است.

ساعت سامسونگ واچ ۴ کلاسیک

ضربه گیرها وسایلی هستند که برای محافظت از محورهای قطعات مکانیزم در برابر شکستگی تحت بارهای ضربه ای طراحی شده اند.

سیستم چرخ اصلی، متشکل از چرخ دنده هایی که با سایر چرخ دنده ها قبیله هایی که کمتر از 20 دندان دارند، مشبک می شوند.

مکانیسم لنگر (لنگر) متشکل از یک چرخ لنگر، یک چنگال و یک تعادل (آونگ دوگانه) است، این بخشی از مکانیسم ساعت است که انرژی فنر اصلی (ساعتی) را به تکانه هایی تبدیل می کند.

که به تعادل منتقل می شود تا حفظ شود. یک دوره نوسان کاملاً تعریف شده، که برای چرخش یکنواخت مکانیسم دنده ضروری است.

دیافراگم یک سوراخ کوچک (پنجره) در صفحه ساعت، که نشانگر فعلی تاریخ، روز هفته و غیره است.

ساعت نجومی ساعتی با نشانگر فاز ماه، زمان غروب و طلوع خورشید و در برخی موارد حرکات سیارات و صور فلکی.

Bezel (Bezel) یک حلقه در اطراف شیشه، گاهی اوقات چرخش. بسته به طراحی، قاب چرخان می تواند برای زمان بندی یک غواصی یا زمان بندی رویداد دیگری استفاده شود.

مبارزه مکانیسم مبارزه. در ساعت‌های مچی، جیبی و سایر ساعت‌ها، مکانیزمی است که به صورت خودکار یا دستی کار می‌کند که با ضربه زدن، زمان را اعلام می‌کند.