ساخت دفتر sibo که در فضا معلق می ماند توسط دانشمند هندی

چارلز داروین در کاوش خود در جزایر گالاپاگوس، چهارده دفتر خاطرات را به همراه داشت. آنها یادداشت های مفصلی در مورد تحقیقات و نظریه های او در مورد انتخاب طبیعی، تکامل، و بقای بهترین ها نشان می دهند.

که همه آنها در نهایت به منشاء گونه ها تبدیل می شوند.ماری کوری یک فیزیکدان برنده جایزه نوبل است که پلونیوم و رادیوم را کشف کرد.

او دفتر sibo را نگه می‌داشت که گفته می‌شود رادیواکتیو هستند، زیرا همیشه هنگام کار با مواد شیمیایی یک دفترچه در دست داشت. در واقع، آنها در حال حاضر در جعبه های سربی در Bibliotheque National فرانسه نشسته اند.

آلبرت انیشتین این نابغه مشهور برای تمام محاسبات و ایده های اختراع خود دفترچه های مختلفی نگه می داشت. معروف ترین آنها دفترچه یادداشت زوریخ است که تمام یادداشت های او در مورد نظریه نسبیت را نشان می دهد.

لئوناردو داوینچی این هنرمند سرشناس دفترهایی را نگه می داشت که از راست به چپ نوشته می شد.

دفتر sibo

او یک چپ دست بود که برای همه چیز از کاغذ استفاده می کرد، از طرح های دقیق نقاشی های آینده گرفته تا لیست خرید و بدون شوخی، لیستی از تمام لباس هایی که داشت.

مارک تواین تواین در سن 21 سالگی یاد می گرفت که چگونه در یک قایق بخار خلبان “توله” شود. مربی او از فراموش کردن دستورالعمل ها خسته شده بود و او را مجبور به تهیه یک دفترچه جیبی کرد. پس از آن، نویسنده شروع به نگه داشتن دفترچه یادداشت کرد.

بنجامین فرانکلین قبل از اینکه یوگا و مدیتیشن رایج شوند، فرانکلین روی بهبود شخصی خود کار می کرد. پدر بنیانگذار ما دفترچه ای داشت که مشتمل بر توصیه هایی در مورد چگونگی زیستن 13 فضیلت از جمله اخلاص، عدالت و پاکیزگی بود.

خرید بازگشت به مدرسه تا اواسط دهه 1970 واقعاً به عنوان یک پولساز بزرگ در فروشگاه های بزرگ ظاهر نشد. از آنجایی که افراد زیادی برای خرید لوازم جدید هجوم آورده اند، زمان مناسبی برای شروع تبلیغات با نوت بوک های تبلیغاتی بود.

کوکاکولا یکی از برندهای متعددی بود که در فصل بازگشت به مدرسه سرمایه گذاری کرد. در دهه 1990، آنها این نوت بوک های مارپیچ مارک را به دوستداران نوشابه در تمام سنین ارائه کردند.

اکنون تعداد زیادی از شرکت ها با نوت بوک های سفارشی خود تبلیغ می کنند. Taco Bell حتی یک بخش کامل “بازگشت به مدرسه” را در فروشگاه آنلاین خود دارد.