زنی با پالتو زنانه ایمالز کاهش وزن چشم گیری در یک روز پیدا کرد

“PALHO یک کلمه فرانسوی باورنکردنی است، برای ما بسیار ناخوشایند، نام لباس بالا، مردانه و زنانه، مانند یک پالتو گشاد.
چنین توصیفی از پالتو زنانه ایمالز در “لغت نامه توضیحی” ولادیمیر ایوانوویچ دال آمده است. در آن زمان نام پالتو فقط در زندگی یک فرد روسی استفاده می شد.

اکنون این محبوب ترین نوع لباس بیرونی است که روندهای مد و راه حل های طراحی اصلی را ترکیب می کند.

مانتوها چیزهایی هستند که می توانند به صاحب یا محصولات خود چهره و استایلی ببخشند. تصور یک فرد مدرن غیرممکن است که چنین لباسی را در کمد لباس خود نداشته باشد.

انواع مختلفی از لباس‌های زیر زانو از دیرباز شناخته شده‌اند و معمولاً به عنوان لباس رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند و موقعیت اجتماعی صاحب آن را نشان می‌دهند.

پالتو زنانه ایمالز

مخترعان پالتو بخشی از تاریخ مد هلندی هستند. تا اواسط قرن هفدهم، لباس بیرونی گرم یک شنل بدون آستین با سوراخ برای سر و یک بست در جلو یا روی شانه بود. اکنون به آن “پانچو” می گویند.

اما هلندی ها به این نتیجه رسیدند که یک پالتو آستین دار بسیار کاربردی تر و کاربردی تر از یک بارانی معمولی است. بنابراین تاریخچه مد آنلاین یک نوع لباس جدید است.

با این حال، سبک جدید لباس های بیرونی تنها در پایان قرن 18 وارد مد اروپایی شد. انگلیسی ها به تاریخچه پالتو کمک کردند و پالتو راحتی را جایگزین کردند که در سراسر اروپا تحت تأثیر مد انگلیسی در قرن 18 پوشیده می شد.

نوآوری های انگلیسی با عملی بودن و ظرافت متمایز بودند. ظاهراً سنت‌های ملی در ترکیب با سبک زندگی ورزشی که بسیاری از اشراف انگلیسی داشتند، نقش داشتند. ظاهر یک پالتو تک سینه، بلند در کمر، به نام نویسنده، با نام لرد چسترفیلد همراه است.

و ارل اسپنسر، که اولین مردی بود که پالتو پوشید، مولف مدل کوتاه و باریک یک پالتو با آستین بلند است که بعدها تبدیل به یک لباس محبوب برای مردان و زنان شد. خیلی، مد مردان به سرعت به پالتو سرد شد.