استفاده از دستگاه بازیافت پلاستیک در شهرهای کوچک ممنوع اعلام شد

دستگاه بازیافت پلاستیک معمولاً برای بازیافت بطری های پلاستیکی استفاده می شوند و اغلب در هر بخش از جامعه و صنعت استفاده می شوند و معمولاً پس از استفاده دور انداخته می شوند.

در حال حاضر، با توجه به افزایش آگاهی زیست محیطی، دستگاه بازیافت پلاستیک توسط دولت های مختلف در برنامه های حفاظت و حفاظت از محیط زیست استفاده می شود.

مرحله اول شامل خرد کردن مواد پلاستیکی توسط آسیاب می باشد. پس از خرد کردن، پلاستیک به خط شستشو می رود که در آنجا ناخالصی ها با شستشو و خشک کردن پاک می شوند.

متعاقباً مواد پس از شستن و خشک شدن به سمت اکسترودری می رود که پلاستیک را در دمای بالا ذوب می کند تا بعداً آن را قالب گیری کند، عموماً به شکل نخ هایی که با غوطه وری در آب برای خنک شدن به وان حمام فرستاده می شود.

معمولاً یک “فن” به فرآیند خنک‌سازی کمک می‌کند. پس از کاهش دما، نخ‌ها به دستگاه دانه‌بندی یا خردکن منتقل می‌شوند که آنها را به اندازه لازم خرد می‌کند.

دستگاه بازیافت پلاستیک

از آنجا تکه ها به سمت غربال می روند که با توجه به اندازه آنها فیلتر شده و از هم جدا می شوند.

این قطعات در دستگاه بازیافت پلاستیک انتخاب شده گلوله نامیده می شوند. در نهایت، هنگامی که توزیع اندازه انجام شد، گلوله ها در سیلو میکسر هموژنایزر ذخیره می شوند و آماده استفاده مجدد هستند.

پس از آن است که فرآیند بازیابی پلاستیک می تواند به پایان برسد.

در برخی از روش های بازیابی با دستگاه بازیافت پلاستیک به جای تبدیل پلاستیک به گلوله، بسته به کاربرد نهایی که برای آن در نظر گرفته شده است، به ورق تبدیل می شود، اگرچه این فرمت در بازیابی کاغذ رایج تر است.

ما تیمی از تکنسین ها و متخصصان هستیم که همیشه مایل به کمک به مشتریان خود هستیم و به ساخت دست ساز ماشین آلات سفارشی برای شرکت هایی که فعالیت های بازیافت پلاستیک را انجام می دهند اختصاص داده ایم.

ما در سیلوهای اختلاط، خط شستشو، فن، غربال و سانتریفیوژ تخصص داریم، اما با بسیاری از فناوری‌های دیگر که به طور فزاینده‌ای مورد تقاضای بازار هستند، کار می‌کنیم.