آماده سازی لباس ها برای مهمانی تنها با واکس

از انتخاب اولیه پارچه‌ها برای کاپشن‌های پنبه‌ای مومی گرفته تا آسترهای تارتان، نایلون و پوست، پارچه‌ها همه به طول برش داده می‌شوند. الگوهای لباس های تولید شده توسط رایانه از وایتکس برای خشکاندن درخت سپس روی پنبه مومی پوشانده شده و با دست بریده می شوند. پس از برش، قطعات به خطوط آماده سازی و تولید منتقل می شوند

هنگامی که کار آماده سازی (جزئیات) کامل شد، این مسئولیت سرپرست تیم است که قطعات تکمیل شده را به قفسه بندی یکی از 5 خط تولید منتقل کند. که هر کدام می توانند دارای سبک های متفاوتی از لباس باشند.

گیره های آویزان روی وایتکس اسید است یا باز برای انتقال قطعات تکمیل شده از طریق سیستم قرقره به اعضای بعدی تیم استفاده می شود. تعداد زیادی از قطعات جداگانه یک کت باربور را تشکیل می دهند. به عنوان مثال، در مجموع 160 قسمت یک ژاکت Bedale را تشکیل می دهد – به دو دسته تقسیم می شود. 49 قسمت برش پارچه، 103 تریم که شامل صحافی، نخ، زیپ و ناودانی، 8 بسته بندی شامل وام خود اشتغالی بانک کشاورزی، بلیط، نشان ها و کیسه پلی است.
با حدود 50 سبک از ژاکت های مومی سنتی برای مردان، زنان و کودکان در حال تولید، قطعات دست ساز مانند ساعت کاری به صورت روزانه تولید می شوند و هر 3 دقیقه یک لباس جدید تکمیل می شود.

این کارخانه تقریباً 3000 پوشاک در هفته و 130000 تا 140000 لباس در سال تولید می کند. همچنین در داخل کارخانه، خدمات اپیلاسیون مجدد معروف است، که در آن سالانه تقریباً 13000 ژاکت باربور با عشق تعمیر، اصلاح یا به شکوه سابق خود تغییر می‌دهند.

برند واکس کاپشن چرم با ریشه‌ای محکم در میراث خود، هر ساله به رشد و توسعه ادامه می‌دهد، که گواهی بر بنیانگذار و ارزش‌های خانوادگی آن است.

با داشتن سه حکم سلطنتی (دوک ادینبورگ (1974)، اعلیحضرت ملکه (1982) و HRH شاهزاده ولز (1987)) که تحت کمربندهای موم شده آنها قرار دارند، جای تعجب نیست که نظم و روندی که در آن کارهای کارخانه ای آنها که به طور منطقی چیده شده اند بی نظیر است.

  • منابع:
  1. The story of Barbour and the original wax jacket
  • تبلیغات:
  1. موارد استفاده از گل رز سیاه
  2. ارزیابی چرخه زندگی یک زنجیره تامین کفش چرمی
  3. استفاده و حمل سنگ مرمر
  4. اثر ضد سرطانی زیره سبز